Muratpaşa’yı da Büyükşehir’i de alırız

Oktay, Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu iddialı konuştu

Güncel 21 Ekim 2018 17:02
Muratpaşa’yı da Büyükşehir’i de alırız
-A +A

Muratpaşa Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan CHP’li meclis üyesi Reşat Oktay, Muratpaşa’da yapılanların üzerine koymak ve Büyükşehir’e katkı için aday olduğunu söyledi
CHP Muratpaşa ve Büyükşehir Meclis Üyesi Reşat Oktay, Muratpaşa Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu. Aday adaylığı başvurusunu 19 Ekim’de CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’na yapan Oktay, yıllardır meclis üyesi olarak hizmet verdiğini hatırlatarak, “Mevcut başkanımızın Büyükşehir adaylığını tercih etmesi sebebiyle bir çok arkadaşım gibi ben de bu göreve talip oldum. Edindiğim deneyimleri Muratpaşa’da bugüne kadar verilen hizmetleri devam ettirmek ve daha fazlasını yapabilmek için kullanacağım. Bu bilgi ve birikime sahip olduğumu düşünüyorum” dedi. Muratpaşa’da belediye başkan adayının genel merkez yoklamasıyla belirleneceğini de kaydeden Oktay, “Bize düşen, adayımız kim olursa olsun arkasında durarak partimizin başarısına katkı sağlamaktır” ifadesini kullandı.
 
‘Altı ok dalgalanacak’
CHP’nin Antalya’da önemli bir potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyelin yerel seçimlere yansıyacağından şüphesinin olmadığını da belirten Oktay, “İnanıyorum ki CHP Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı da alacaktır. Adayı kim olursa olsun alacaktır. Görev verilmesi halinde biz de Muratpaşa’da oy oranımızı daha yukarılara çekerek Büyükşehir’in kazanılmasına da katkı sağlayacağız. CHP’nin başarısı için hepimiz başımızı, gövdemizi bu yola koyduk. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.1 Nisan 2019 günü Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin semalarında da altı ok dalgalanacaktır” diye konuştu.
 
Serçin ÇILDIR

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...