MURATPAŞA’ya kadın eli değmeli

Muratpaşa Belediye Başkanlığı için aday adayı başvurusunu yapan Sibel Gezen, “Yıllardır siyasetin içindeyim. Edindiğim deneyimleri Muratpaşa’da hizmete dönüştürmek için aday adayı oldum” dedi

Politika 21 Ekim 2018 16:26
MURATPAŞA’ya kadın eli değmeli
-A +A

Mevcut başkan Ümit Uysal’ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmasıyla birlikte Muratpaşa Belediye Başkanlığı’na CHP’nin Antalya’da tanınan ve sevilen isimlerinden Sibel Gezen de aday adayı oldu. Son genel seçimlerde 13’üncü sıradan CHP Antalya Milletvekili adayı olan ve ilk sıralardaki adaylardan daha çok çalışarak partililerin gönlünde taht kuran Gezen, son gün diye ilan edilen 19 Ekim’de aday adaylığı başvurusunu Muratpaşa İlçe Örgütü’ne yaptı. İlçe Başkanı Hasan Şahin’e aday adaylığı dosyasını veren Gezen, “Artık Muratpaşa’ya bir kadın eli değmeli” dedi. Başvurusunun ardından bir değerlendirme yapan Sibel Gezen, ülke olarak zor bir süreçten geçildiğini ve insanların yaşamlarını zorlukla idame ettirdiğini kaydetti.
 
‘HEP SAHADA OLACAĞIZ’
Gezen, “Böyle bir dönemde Muratpaşa’da sosyal belediyeciliği devam ettirmek ve Büyükşehir’in alınmasına bir katkı sağlamak adına kadın olarak bu iddiayı ortaya koyuyoruz. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Adayımız kim olursa olsun elbette yanında olacağız, sahada hep birlikte çalışacağız. Amacımız Antalya’nın Türkiye’nin vatandaşlarımızın refahı” diye konuştu. Gezen, aday adayı çokluğunun herhangi bir sorun yaratıp yaratmayacağı sorusuna ise “Neden yaratsın ki ? Biz demokratik bir partiyiz. Aday adayı çokluğu partimizde demokrasinin o kadar çok işlediğini gösterir. Biz hepimiz  arkadaşız, dostuz. Genel merkezimiz, genel başkanımız kimi takdir ederse, kimi uygun görürse onun arkasında hep beraber dururuz. Her zaman sahadaydık yine ve her zaman sahada olmaya devam edeceğiz” diye yanıt verdi.
Yıldız ÇİÇEK
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...