Muhasebecilerden Cumhuriyet balosu

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMO), Cumhuriyet'in 96’ncı yılına özel Cumhuriyet Balo’su gecesi düzenlendi. Gecede, 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde pasta kesildi.

Güncel 30 Ekim 2019 15:29
Muhasebecilerden  Cumhuriyet balosu
-A +A

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMO), Cumhuriyet'in 96’ncı yılına özel Cumhuriyet Balo’su gecesi düzenlendi. Gecede, 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde pasta kesildi.

Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı coşku içerisinde kutladı. ASMMO’nun geleneksel balosuna ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Borsa Başkanı Ali Çandır, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal’ı temsilen başkan yardımcısı Hasan Kaçmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i temsilen Cemil Böcek, ADD Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, ASMMO eski başkanları ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

CUMHURİYET'E ÖZEL KUTLAMA

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşması yapan ASMO Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, geleneksel Cumhuriyet Balo’sunun ana konseptini çocuk üzerine kurguladıklarını belirtti. Çavdar “Cumhuriyet sürekli bir devinim, yenilenme, atılım, araştırma demektir. Cumhuriyetin özünde adeta bir çocuk ruhu vardır. Bu sebeple, onun içinde taşıdığı dinamik, taze ve yaratıcı çocuk ruhunu yitirmeden, o ruha uygun bir biçimde yorumlanması, düşüncede, bilimde, sanatta, olgun çocuk ruhu ile yaratıcı ürünler ortaya konulması, her dem taze ve keşfedici olma özelliğinin korunması gerekir” dedi.
Gecenin sonunda, 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde pasta kesildi.

Kaynak : Serçin ÇILDIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...