Modern Zamanlar'ın ilk okuyucusu

Muratpaşa Belediyesi'nin kültür yayını 'Modern Zamanlar' sinema dergisinin 'Altın Portakal Bizim' manşeti ve kapağı 1978 Altın Portakal Film Festivali broşürüyle tıpkıbasım çıkan 44'üncü sayısının ilk okuyucusu Başkan Ümit Uysal oldu.

Güncel 18 Ekim 2017 15:30
 Modern Zamanlar'ın ilk okuyucusu
-A +A

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın 'Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir' diyerek her çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatleri devam ediyor. Çarşamba mesaisine fuayede bulunan Turunç Masa'da başlayan Başkan Uysal, farklı mahallerden
gelen vatandaşlarla Muratpaşa'yı konuşurken randevusuz görüşmenin bu haftaki gündemi sinemadan müziğe sanat oldu.

ALTIN PORTAKAL SAYISI
Son 8 sayısı Muratpaşa Belediyesi kültür yayını olarak basılan sinema dergilerinden 'Modern Zamanlar'ın güz sayısı randevusuz görüşmede Başkan Uysal'a ulaştırıldı. 44'üncü sayısı 'Altın Portakal Bizim' manşeti ve kapağı 1978 Altın Portakal Film Festivali broşürüyle tıpkıbasım çıkan dergiyi Genel Yayın Yönetmeni Tuncer Çetinkaya, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Akın Yıldız, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Ebru Nalan Sülün getirdi. Başkan Uysal, 3 ayda bir yayımlanan derginin her sayısını merakla beklediğini belirtti.

GELECEK YIL İÇİN RADNEVULAŞTILAR
Başkan Uysal, sinemayla başladığı bu haftaki randevusuz görüşmenin ilerleyen saatlerinde gündem müzikti. Turuç Masa'da 3 öğrenciye gitar hediye edilirken Başkan Uysal, temel tutuş gibi kısa bir gitar eğitimi de verdi. Başkan Uysal, öğrencilerle gelecek yıl aynı tarihte buluşup birlikte gitar çalmak üzere sözleşti.


DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Falezlerde ceset şoku

Falezlerde ceset şoku

17:18 14 Aralık 2018
Kahreden intihar

Kahreden intihar

10:35 13 Aralık 2018
Konseyden deprem uyarısı

Konseyden deprem uyarısı

18:00 13 Aralık 2018
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...