Milli Mücadele’ye özel sergi heyecanı

Milli Mücadelenin 100 Yılı Anısına Çamlıbel Halk Eğitim Merkezi ve Özgecan Aslan Gençlik Merkezleri üyelerinin yapmış olduğu Görsel Sanatlar sergisinin açılış ..

Güncel 16 Mayıs 2019 16:38
Milli Mücadele’ye özel sergi heyecanı
-A +A

Milli Mücadelenin 100 Yılı Anısına Çamlıbel Halk Eğitim Merkezi ve Özgecan Aslan Gençlik Merkezleri üyelerinin yapmış olduğu Görsel Sanatlar sergisinin açılışı Özgecan Aslan Gençlik Merkezinde Özgecan Aslan Gençlik Merkezi’nde sergi açılışına Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Kocagöz, Özgecan Aslan Gençlik Merkezi Müdürü Süleyman Yıldız, AGSİM Kepez İlçe Müdürü Yüksel Dorul, AGSİM Konyaaltı İlçe Müdürü Buğrahan Bozkurt, Muartapşa İlçe Müdürü İslambayÇelik,Çamlıbel Halk Eğitim Merkezi Müdürü  İbrahim Ethem Çarkçı, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri,  Okul Müdürleri, Öğretmenler, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kursiyerler ve vatandaş katıldı.

ETKİNLİKLER İLGİYLE İZLENDİ

Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde bu yıl yedincisi düzenlenen Özel Bireyler Şenliği ENFEST, Cam Piramit Fuar Alanı'nda kutlandı. Renkli görüntülere sahne olan festivalde engelli öğrenciler folklor, dans ve zeybek gösterileri sundu. Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve Dr. Günseli-Dr. Bülent Akınsal Özel Eğitim Meslek Eğitim merkezi öğrencilerinin ritim gösterisi ilgiyle izlendi. Mustafa Kemal Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerini folklor gösterisi ile Kepez Eğitim Uygulama Merkezi öğrencilerinin halk gösterileri büyük alkış aldı. Özel öğrenciler ve aileleri programda doyasıya eğlendi.
 
 Kaynak : Murat ESENTEKİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...