Memorial Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Memorial Antalya Hastanesi'nin akademisyen kadrosuna katılan Doç. Dr. M. Eftal Avcı, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji Bölümü'nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı

Güncel 6 Aralık 2018 15:51
Memorial Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor
-A +A

Memorial Antalya Hastanesi'nin akademisyen kadrosuna katılan Doç. Dr. M. Eftal Avcı, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji Bölümü'nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

Doç. Dr. M. Eftal Avcı 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde bir süre Spor Hekimliği Anabilim Dalı'nda asistanlık yapan Doç. Dr. Avcı, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlık eğitimini 2003-2008 yılları arasında İzmir Ege Doğumevi'nde tamamladı. 2009-2013 yılları arasında İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışan Doç. Dr. Eftal Avcı, 2013 yılında başladığı perinataloji yan dal uzmanlık eğitimini 2016 yılında İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bitirdi. 2018 yılında doçent olan Doç. Dr. Avcı özellikle 1. ve 2. trimester fetal anatomik tarama, genetik hastalıklar, fetal eko ve intrauterin girişimsel işlemler ile ilgilenmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok yayını bulunan Doç. Dr. Avcı, 2018 yılının kasım ayında Memorial Antalya Hastanesi Perinatoloji Bölümü'nde görev yapmaya başladı. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...