Korkuteli Meclisi bütçe için toplandı

Korkuteli Belediyesi'nin ekim ayı meclis toplantısında yapılan görüşmeler sonucunda 2019 bütçesi 84 milyon lira olarak kabul edildi

Güncel 10 Ekim 2018 16:16
Korkuteli Meclisi bütçe için toplandı
-A +A

Korkuteli Belediyesi'nin ekim ayı meclis toplantısında yapılan görüşmeler sonucunda 2019 bütçesi 84 milyon lira olarak kabul edildi.

Korkuteli Belediyesi'nin ekim ayı meclis toplantısı ikinci oturumla devam etti. Belediye Başkanı Hasan Ali İrban'ın yönettiği oturumda 2019 Mali Yılı Tahmini Gelir ve Gider Bütçesi görüşüldü. Mecliste yapılan görüşmelerin ardından Korkuteli Belediyesi'nin 2019 bütçesi 84 milyon lira olarak oybirliğiyle kabul edildi.

HEDEF DENK BÜTÇE

Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, her mali yıl için hedeflerinin denk bütçe olduğunu belirterek, bunu gerçekleştirmek için de her türlü tasarruf tedbirlerini uygulamakta kararlı olduklarını söyledi. Bütçenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür eden Başkan İrban, "Oybirliğiyle bütçemizin kabulü dolayısıyla başta meclis üyesi arkadaşlarımıza, bütçemizin hazırlanmasında Mali Hizmetler Müdürlüğü personelimize, komisyon üyelerimize, birim müdürlerimize teşekkür ediyorum. Allah bu bütçeyi ilçemize hayırlı, uğurlu şekilde kullanmayı nasip etsin. Allah bizleri mahcup etmesin" dedi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...