Konyaaltı’nda eve teslim kitap

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 'Konyaaltı'nda herkes için kitap' sloganıyla fiziki engelli vatandaşlar içinde evlere kitap servisi yaptıklarını söyledi.

Kültür-Sanat 26 Nisan 2018 16:58
Konyaaltı’nda eve teslim kitap
-A +A

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 'Konyaaltı'nda herkes için kitap'  sloganıyla fiziki engelli vatandaşlar içinde evlere kitap servisi yaptıklarını söyledi.

Konyaaltı Belediyesi KOSHİM Kütüphanesi, modern fiziki yapısı ve teknolojik altyapısıyla ilçede kitapseverlerin vazgeçilmez adresi oldu. 20 bin kitap mevcuduyla oldukça iddialı olan KOSHİM kütüphanesinde, 7'den 70'e her yaş insan kendinden bir parça bulabiliyor. Konyaaltı Belediyesi, engelli vatandaşların internet üzerinden seçtikleri kitapları da evlerine teslim ediyor.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 20 bin kitabın yer aldığı, 2 bine yakın üyesi olan KOSHİM kütüphanesiyle bölgede kitapseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verdiklerini söyledi. Amaçlarının kitap okumak isteyen vatandaşlara, kolay ve hızlı ulaşılabilir bir kütüphane hizmeti vermek olduğunu dile getiren Muhittin Böcek, engelli vatandaşlar için de 'Eve teslim kitap' uygulaması başlattıklarını söyledi. Fiziki engelli vatandaşların 'kutuphane.konyaalti.bel.tr' internet adresinden diledikleri kitapları seçebildiklerini ve bu kitapları evlerine teslim isteyebildiklerini ifade eden Muhittin Böcek, okumak isteyen her vatandaşın yanında olduklarını kaydetti. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...