KONDER öğretmenleri ağırladı

Konyaaltı Kültür, Eğitim, Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (KONDER) ile Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler onuruna yemek düzenlendi

Güncel 23 Kasım 2018 15:25
KONDER öğretmenleri ağırladı
-A +A

Konyaaltı Kültür, Eğitim, Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (KONDER) ile Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler onuruna yemek düzenlendi.

Yemeğe katılan öğretmenlerin gününü kutlayan KONDER Başkanı Kolpak, “Büyük özveri isteyen öğretmenlik benim için en saygıdeğer mesleklerden birisidir. Öğretmenler, anne ve babadan sonra bir çocuğa en yakın kişidir. Çocuğu sadece bilgiyle donatmazlar, aynı zamanda kişiliğinin oluşmasına katkı yaparlar. Bu nedenle yıllar geçse de öğretmenlerimizi unutmayız. Dernek olarak eğitime ve eğitimciye elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER
Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Öğretmenler; yeni nesli, Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcilerini sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır’ sözünü hatırlatan Kolpak, “Artık yapay zekanın, nano teknolojinin, robotik kodlamanın konuşulduğu bir dönemdeyiz. Bu alanlarda ülkemizi öne çıkaracak gençleri sizler yetiştireceksiniz. Bu sorumluğu kalbinde hisseden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum” diye konuştu.
Öğretmenler, yemeğin ardından KONDER Başkanı Durali Kolpak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Hoplar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...