Kepez spor okullarına ilgi

Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulları, tanıtım faaliyetleri kapsamında Altınova Mahallesi'nde yeni açılan alışveriş merkezinde stant açtı.

Spor 11 Haziran 2018 17:11
Kepez spor okullarına ilgi
-A +A

Kepez Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği ücretsiz yaz spor okullarına kayıtlar devam ediyor. Kepez Belediyesi, yaz spor okullarını tanıtmak ve duyurusunu yapmak için Altınova Mahallesi'nde yeni açılan bir alışveriş merkezinde stant açtı. Kepez Yaz Spor Okulları tanıtım standı, bilgi almak isteyen vatandaşların akınına uğradı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de tanıtım standını ziyaret etti. Başkan Tütüncü ile görüşme imkanı bulan vatandaşlar yaz spor okulları hakkında doğrudan bilgi aldı. Başkan Tütüncü, alışveriş merkezinde bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet ederek, isteyenlerle de fotoğraf çektirdi. Başkan Hakan Tütüncü'ye, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu de eşlik etti.

BİNLERCE ÇOCUK SPOR YAPACAK
Tanıtım standına gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını belirten Ahmet Ünlüoğlu, “Başkanımızın destekleri ile vatandaşlarımızın ayağına hizmet götürmeye devam edeceğiz. Bu yıl spor okulu tanıtımlarımızı iyi yaptığımızı düşünüyorum. Antalya'nın her yerinde tanıtım materyallerimizi görmeniz mümkün. Vatandaşlarımızın bilgiye daha rahat ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla, alışveriş merkezlerinde tanıtım stantları açtık. 3 yıldır sürdürdüğümüz tanıtım stantlarımız aracılığı ile artık sadece Kepez'den değil, merkez ilçelerdeki hemşehrilerimiz de spor okullarımızdan faydalanıyor" dedi. 2 Temmuz tarihi itibariyle başlayacak yaz spor okullarında binlerce çocuk hem spora, hem de eğlenceye doyacak.
DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...