KEPEZ GURURLU

Belediyenin eğitim kurumlarındaki öğretmenlerin '24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayan Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi'nin AKMEK, etüt merkezi ve kreşlerindeki 107 öğretmeniyle 5 binden fazla kursiyere ve öğrenciye eğitim hizmeti üreten bölgenin en büyük eğitim kurumu olduğunu söyledi

Güncel 24 Kasım 2017 15:42
KEPEZ GURURLU
-A +A

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla belediyenin AKMEK, etüt merkezi ile kreşlerinde görev yapan öğretmenlerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. AKMEK Sakarya Kurs Merkezi'nde verilen kahvaltıya eşi Ayşe Tütüncü ile katılan Başkan Tütüncü, öğretmenlere tek tek karanfil vererek, günlerini kutladı. Konuşmasına Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak başlayan Tütüncü, “Kepez Belediyesi, AKMEK'in 20 şubesinde, 5 etüt merkezinde ve 2 kreş bünyesinde görev yapan 107 öğretmeni ile 5 binden fazla kursiyere ve öğrenciye eğitim hizmeti üreten bölgenin en büyük eğitim kurumudur" dedi.
 
TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Tütüncü, eğitimle ilgili çalışmaların belediyenin asli görevi olmadığını hatırlatarak, şunları söyledi: “Belediyenin asli görevi yol ve park yapmak, tapuları vermek, zabıta faaliyetlerini sürdürmektir. Kepez Belediyesi olarak sınırsız sorumluluk anlayışıyla çok farklı hizmetleri halkımıza kazandıralım ki halkımız güzel bir şehirde yaşamanın ayrıcalığını tatsın ve mutluluğu içerisinde olsun istiyoruz. Eğitim alanında üretmiş olduğumuz çalışmalar 8,5 yıldan bu yana son derece kayda değer olmuştur. Belediyemizin eğitim faaliyetlerini üreten, bu faaliyeti halka sosyal bir hediye olarak armağan eden tüm çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum."
 
ÖĞRETMENLERİMİZLE AİLE OLDUK
AKMEK, kreş ve etüt merkezindeki öğretmenlerle aile olmayı başardıklarını kaydeden Tütüncü, “Takım olmayı başarabilirseniz, o zaman orada başarı kendiliğinden gelir. Takım olamazsanız başarı gelmeyecektir. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü fırsat bilerek kahvaltı sofrasının etrafında bir araya gelmemiz de aile olma duygumuzu güçlendiren bir unsur olmuştur. Allah, hepimize sağlıklı ömür bereketi nasip etsin. Mutluluğumuz, birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Daha güzel hizmetleri ülkemize, milletimize, insanımıza yapabilmek bizlere nasip olsun" diyerek, sözlerini tamamladı.

DHA
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...