Kepez’e ödül üstüne ödül

Kepez Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle layık görüldü. Başkan Tütüncü, “Her aldığımız ödül bize daha çok çalışma gücü veriyor” dedi

Güncel 23 Kasım 2018 15:06
Kepez’e ödül üstüne ödül
-A +A

Kepez Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle layık görüldü. Başkan Tütüncü, “Her aldığımız ödül bize daha çok çalışma gücü veriyor” dedi.

Kepez Belediyesi’nin modern şehirleşmeden, sosyalleşmeye kadar bir çok alanda ortaya koyduğu projelere ödül yağıyor. Kepez Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle layık görüldü. 4. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda Üst Yapı Çalışmaları kategorisinde Kepez Belediyesi,’ Oyuncak Müzesi Projesi’ ile birincilik, Sosyo ve Kültürel Belediyecilik Uygulamaları Kategorisinde ‘Mimar Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülleri Projesi’ ile üçüncülük ödülü aldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çifte ödülü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in elinden aldı.

‘ÖDÜLLER ÇALIŞMA GÜCÜ VERİYOR’
Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AKBB’nin bölgeyi kapsayan ve oldukça önemli bir platform haline getirerek dört yıldır düzenlediği yarışmanın belediyeler de hizmet heyecanı oluşturduğunu söyledi. Kepez’i gençlik, eğitim, kültür sanat, spor ve sağlık şehri yapmak için çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Tütüncü,  “Bu güne kadar bu amaçla bir çok projeyi hayata geçirdik. Bu ödüller bize daha iyi bir şehir kurabilmek için çalışırken daha büyük bir çabayı ortaya koyma gücü veriyor. Her yeni proje, her aldığımız ödül bizlere daha çok çalışma, hemşehrilerimize daha çok hizmet götürebilme şevki uyandırıyor.” diye konuştu.  

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...