KARSİAD'dan Vali Münir Karaloğlu'na anlamlı ziyaret

Karadenizli Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret ederek dernekleri, amaçları ve hedefleri hakkında bilgi verdi

Güncel 10 Aralık 2018 14:01
KARSİAD'dan Vali Münir Karaloğlu'na anlamlı ziyaret
-A +A

Karadenizli Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret ederek dernekleri, amaçları ve hedefleri hakkında bilgi verdi.

2,5 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye'nin beşinci büyük ili konumundaki Antalya'da ciddi oranda Karadenizli insan bulunmakta. Çalışkanlığı ile tanınan Karadenizliler Antalya'da da bu farklarını ortaya koymaya devam ediyorlar. Bu anlamda Karadenizli iş insanları bir araya getirmeyi amaçlayan Karadenizli Sanayici ve İşadamları Derneği faaliyetlerini daha da geniş kitlelerle buluşturmak ve katmadeğer yaratmak için çalışmalar yürütüyor. Dernek Başkanı Ahmet Karagöz, " Amacımız Antalya'da hizmet veren, üretim yapan, bu kente katma değer yaratan Karadenizli iş adamı ve iş kadınlarını aynı çatıda buluşturup daha da büyük bir sivil toplum kuruluşu olmak istiyoruz. Derneğimizin faaliyetlerini, niyetini paylaşmak amacıyla Valimizle çok verimli bir görüşme yaptık. Bizleri kabul ettiği için kendisine teşekkür ederiz." dedi.

Kaynak : Esra KÖKSAL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...