Kapalıyol'da iftar sevinci

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kapalıyol'da düzenlenen iftarda “Siyasetin görevi, milleti birbirine sevgi ve saygıyla kenetlenmiş halde geleceğe taşımaktır. Biz de Muratpaşa'mızda bunu yapmaya çalışıyoruz." diye konuştu.

Güncel 11 Haziran 2018 17:56
Kapalıyol'da iftar sevinci
-A +A

Muratpaşa Belediyesi, Kadir Gecesi'nde iftar sofrasını 'Kapalı Yol' olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi'nde kurdu. Binlerce Antalyalının bir araya geldiği iftara Belediye Başkanı Ümit Uysal, eşi Ümran Uysal ve oğlu Efe'yle katıldı. İftarda ayrıca Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci ve belediye meclis üyeleri de yer aldı. Başkan Uysal, iftarın ardından yaptığı konuşmada, siyasetin görevinin toplumu ayrıştırmak, birbirine düşman etmek olmadığını söyledi.
Başkan Ümit Uysal, şöyle konuştu:
"Siyasetin görevi, toplumu birbirine buğz (düşman etmek) eder hale getirip oradan siyasi menfaat elde etmek değildir. Siyasetin görevi toplumu birleştirmek, sevdirmek birbirine, kenetlemektir. Kötü kelam etmek, kinden, nefretten söz etmek değildir. Sevgiden, saygıdan söz etmektir. Siyasetin görevi budur. Toplumun, ülkenin, şehirlerin önünü açmaktır. Milleti birbirine sevgi ve saygıyla kenetlenmiş halde geleceğe taşımaktır." 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...