KA.DER'e konuk oldu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) tarafından düzenlenen 'Yerel Yönetimler Akademisi'nde yaptığı konuşmada, "Kadın adaylarımızın başarı sağlaması esas. Ancak kadın adaylarımızın başarı sağlamak için yapması gereken bir şey var, o da bir model ortaya koymak" diye konuştu

Güncel 30 Kasım 2018 15:21
KA.DER'e konuk oldu
-A +A

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) tarafından düzenlenen 'Yerel Yönetimler Akademisi'nde yaptığı konuşmada, "Kadın adaylarımızın başarı sağlaması esas. Ancak kadın adaylarımızın başarı sağlamak için yapması gereken bir şey var, o da bir model ortaya koymak" diye konuştu.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, KA.DER'in Antalya'da düzenlediği 'Yerel Yönetimler Akademisi'ne konuşmacı olarak katıldı. 2 Aralık'a kadar devam edecek akademide yaptığı konuşmada Başkan Uysal, kadın adaylarını katıldıkları seçimlerde başarı sağlamasının esas olduğunun altını çizerek, ancak yapılması gerekenler olduğuna dikkat çekti.
Başkan Uysal, öncelikli olarak kadınların siyaset alanında 'kadın gibi var olabildiği' bir siyasal ortamın yaratılması gerektiğinin altını çizdi. Başkan Uysal, “Siyasi ortamda kadınca bir temsil yapabiliyor olması lazım ki gerçekten sonuç alabilelim" dedi. Bununla birlikte bir modelin ortaya konulması gerektiğini belirten Başkan Uysal, "Yani iyi bir hayat vadetmek, iyi şeyler vadetmek bunun sonucunda cazip hale gelmek ve toplumun teveccühünü kazanmak" diye konuştu.

Tüm bu hizmetleri aynı zamanda Muratpaşa'da yaşayan herkese ayrımsız bir şekilde ulaştırdıklarını belirten Başkan Uysal, “Bence en önemlisi de bu. Bütün bu hizmetleri; bütün insanları torpilli sayarak tek bir telefondan dağıtıyoruz. 444 80 07 Turunç Masa" dedi.
Konuşmasının ardından Başkan Uysal'a, KA.DER Genel Başkanı Nuray Karaoğlu tarafından katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim edildi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...