İş makinalarına yoğun ilgi

Antalya’da kapılarını açacak olan Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinelari Fuarı’na 2 ay kala 100’e yakın firma şimdiden yerini aldı. Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde 6-9 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açacak olan Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’na 2 ay kala 100’e yakın firma şimdiden yerini aldı.

Güncel 3 Temmuz 2018 17:28
İş makinalarına yoğun ilgi
-A +A

Antalya’da kapılarını açacak olan Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinelari Fuarı’na 2 ay kala 100’e yakın firma şimdiden yerini aldı.
Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde 6-9 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açacak olan Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’na 2 ay kala 100’e yakın firma şimdiden yerini aldı.

VALİ KARALOĞLU’NDAN DESTEK
Fuarın organizatörü Bosphorus Expo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Utku Bengisu, Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’nın her aşamasında Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun desteğinin en üs seviyede olduğunu belirtti. Bengisu, “Fuarda yerli ve milli temasının işlenmesi nedeniyle, iş makinaları sektörünün en önemli alıcı konumundaki kamunun seçkin alıcıları, Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı içinde düzenlenecek kamu alımları zirvesi ile fuarda sektör temsilcileri ile bir araya geliyor. Türkiye’de ilk defa bir İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’nda B2G Business to Government, yani özel sektör ve kamu ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirilecek. Bu organizasyonu Türkiye’de makine sektörünün en önemli çatı kuruluşu olan Makine İmalat Sanayi Dernekleri Federasyonu (MAKFED) ile birlikte yürütüyoruz” dedi.

 “2 KITA’DAN BİN İŞ ADAMI CM EXPO’DA”
Afrika’nın 22 önemli ülkesi başta olmak üzere Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan Umman, Irak, İran, Afganistan gibi ülkelerden yoğun katılım beklediklerini ifade eden Bengisu, “Fuarda ikili iş görüşmeleri programı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın 2.günü ürettikleri teknolojileri uzak pazarlardaki iş adamlarına tanıtma fırsatı bulacak iş ve inşaat makinası üreticileri fuara çok yoğun ilgi gösteriyor. Türkiye’de iş makinalarını kiralayan firmaların ve sektör temsilcilerinin oluşturduğu İŞMAKDER, İş Makinacıları Derneği bine yakın kullanıcı ile Antalya’ya akın ediyor. Kullanıcıların demo şovlarla ürünleri test edebilecekleri, yapılacak work shoplar ile ürün geliştirmeye yoğun katkı sağlanacağı bu özel platform ilk defa Cm Expo Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’nda düzenleniyor” dedi. 

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...