İktidarın nimetleri

Cumhur İttifakı Demre AK Parti adayı mevcut başkan Süleyman Topcu, dördüncü mitingini Küçükkum mahallesinde yaptı. Topcu, iktidarın gücü ile Demre’ye sayısız hizmet kazandırdıklarını söyledi.

Politika 15 Mart 2019 16:50
İktidarın nimetleri
-A +A

Cumhur İttifakı Demre AK Parti adayı mevcut başkan Süleyman Topcu, dördüncü mitingini Küçükkum mahallesinde yaptı. Topcu, iktidarın gücü ile Demre’ye sayısız hizmet kazandırdıklarını söyledi.

Düzenlenen gece mitingine AK Parti Antalya Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Mustafa Köse ve geçtiğimiz dönemlerde AK Parti Milletvekilliği ve İl Başkanlığı yapan Hüseyin Samani ile Eski Ak Parti İstanbul Milletvekili ve DTO (Deniz Ticaret Odası) eski Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu’da katıldı ve Süleyman Topcu’ya destek verdi. Vatandaşlar mitinge yoğun ilgi gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından Başkan Topcu’nun geçtiğimiz dönem yapılan çalışmalar hazırlanan video eşliğinde alandaki halka gösterildi.

MUSTAFA KÖSE: "DEMRE’YE GELDİĞİMİZDE İNSANIN İÇİ AÇILIYOR"
AK Parti Antalya Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Mustafa Köse Demre’ye her geldiklerinde gözlerdeki samimiyet ve muhabbete şahit olduklarını belirterek " Süleyman Topcu Başkanımız Makamında oturan bir Belediye Başkanı değil. O her zaman vatandaşın yanında. Çocukla çocuk, ihtiyarla ihtiyar, kim nerede neye ihtiyaçlıysa orda Süleyman Topcu var. O öyle makamında oturan Başkan değil. Gidelim de başkanın yanına uğrayalım demiyorsunuz. Nasıl olsa Süleyman Topcu bize gelir diyorsunuz. Meselede bu. İnşallah 31 Mart’ta Sayın Başkan sizlerin vereceği destek ile yoluna ve hizmetlerine devam edecek” dedi.

BAŞKAN TOPCU,” İKTİDARIN NİMETLERİNDEN FAYDALANDIK"
Demre adına yapmayı planladıkları projeleri anlatan Başkan Süleyman Topcu, hizmet aşkı ile çalışmalara devam ettiklerini ve edeceklerini söyledi. Rakibi Millet İttifakı adayı Okan Kocakaya’ya da mesajlar veren Başkan Topcu, “Biz iki aylık Demreli değiliz. Hep buradayız ve hep burada kalacağız. Her zaman Demrelinin yanında olacağız." dedi.
İktidarın gücü ile Demre’ye sayısız hizmet kazandırdıklarını dile getiren Başkan Topcu, “İktidarın nimetlerinden faydalandık. Demre’miz Ak Parti’nin nimetlerinden faydalandı. Demre adına verilen destekler için teşekkür ediyoruz. Bende kin olmaz, nefret olmaz. Eğer mesele memleket meselesi ise, gerisi teferruattır bizim için. Hizmetlerimiz, sizlerin desteği ve iktidarımızın da gücü ile yeni dönemde yine devam edecek” dedi. 

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
YOLUN SONU

YOLUN SONU

18:40 17 Mayıs 2019
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...