HİZMET DERYA’SI

KADIN MUHTAR ADAYI, BAŞKAN GİBİ ÇALIŞACAK…

Güncel 14 Mart 2019 17:13
HİZMET DERYA’SI
-A +A

Antalya'nın ve Türkiye'nin ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlayan projelere imza atan Derya Erdem Bulut, Meltem Mahallesi'ne yeterli hizmetin gelmediğini savunarak muhtar adayı oldu.

Antalya'da ulusal bir organizasyon firmasında yönetim kurulu başkanlığı yapan ve Antalya'nın hem ulusal hem de uluslararası tanıtımında birçok projeye imza atan Derya Erdem Bulut, ikamet Meltem Mahallesi'ne yeterli hizmetin gelmediğini belirterek muhtarlığa adaylığını koydu. 20 yıldır Meltem Mahallesi'nde yaşadığını belirten Bulut, bölgeye yeterli alt yapı çalışmalarının yapılmadığını, kapalı pazar, otopark gibi birçok sosyal alanlardan mahrum kaldığını, parkların ve ana yolların bakımsız olduğunu söyledi

ÜVEY EVLAT MUAMELESİ
Meltem mahallesinin üvey evlat muamelesi gördüğünü belirten Bulut, yeşil alan olabilecek yerlerin fazla olmasına rağmen bölgenin beton yığını haline geldiğini kaydetti Bulut, "Ağlamayan çocuğa mama verilmez. Bizim 28 yıldır bu makamı işgal eden muhtarımız maalesef sadece belli saatlerde makamında formalite icabı oturup gerçek görevini yapamamaktadır. Oy verdik ama hiç bir hizmet göremedik, eğer makamda belli saatlerde oturup göstermelik mesai doldurmaya çalışmasaydı, devletin kurumlarıyla, belediyelerle işbirliği yapıp mesai harcasaydı Meltem Mahallesi gerçekten adı gibi güzel yaşanılacak mahalle olurdu" dedi.

PARKLARA KAMERA SİSTEMİ
Meltem mahallesini daha güzel ve yaşanılabilir bir bölge yapmak için belediyeler ve devlet kurumlarıyla birlikte uygulanabilecek projelerinin hazır olduğunu belirten Meltem Mahallesi Muhtar adayı Derya Erdem Bulut, şu ifadeleri kaydetti:

"Meltem Mahallesi'ni örnek bir mahalle yapmak istiyorum. Bende bir anneyim, çocuklarımızın ve mahalle sakinlerimizin güvenliği için öncelikle parklarımızı yeterli aydınlatma yapılarak parklara kamera sistemi bağlamak, ev hanımlarının evlerinde üreteceği el emeği ürünler için "el emeği" pazarı kurmak, sahipsiz hayvanlar için barınak, yaşlı ve emeklilerimiz için sosyal yaşam alanları oluşturmak, gençlerimiz için spor ve çeşitli aktiviteler yapabileceği alanları oluşturmak, cadde ve sokaklarımızdaki kaldırımları düzenlemek ilk yapılacaklar arasında. Eğer muhtar seçilirsem, Meltem'de ikamet eden her vatandaşımız hiç bir ücret ödemeden muhtardan istediği evrağı ve hizmeti alacaktır. Artık mühür parası ve evrak parası dönemini bitiriyorum"

Kaynak : Ramazan BOZCA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...