Hem veda hem merhaba

ALVEROĞLU, ARTIK SİYASET SAHNESİNDE

Güncel 13 Eylül 2018 16:44
Hem veda hem merhaba
-A +A

Konyaaltı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (KONGED), kongreye gitme kararı aldı. Derneğin markalaşması yolunda önemli bir paya sahip olan Başkan Ahmet Alper Alveroğlu, kariyerine siyaset sahnesinde devam edeceğini ifade ederek, kongrede tekrar aday olmayacağını kaydetti.

Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerle Antalya’daki en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olarak gösterilen KONGED, göz kamaştırmaya devam ediyor. KONGED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak yaptıkları çalışmalar ve yaklaşan kongre hakkında değerlendirmelerde bulundu. Ziyarete KONGED Genel Sekreteri Gürhan Şahin, KONGED Kepez İlçe Başkanı Mehmet Tan, KONGED Kepez İlçe Genel Sekreteri Güler Cengiz, KONGED Muratpaşa İlçe Başkanı Melike Gündüz katıldı.

“TÜM GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ”

En kalabalık sivil toplum kuruluşunun kongresini gerçekleştireceklerini anımsatan Başkan Alveroğlu, şöyle konuştu:
“Kongremizi Aralık ayının ortalarında yapmayı planlıyoruz. Derneğimizin bin 500 üyesi var. Bu sayımız gönüllülerle birlikte 26 bine ulaşıyor. Başarımızın sırrı ise, alışılagelmiş STK’lardan farklı işler yapmaya çalışıyoruz. Kadın hentbol takımımız var. Web TV, Web Radyo gibi ülke kamuoyunda ilk niteliği taşıyan yayın organlarını hayata geçirdik ve dergimiz var. 300 saha faaliyetini hayata geçirdik. Kısa zamanda çok iş başardık.

SİYASETE GENÇLİK AŞISI

Bizden sonra göreve gelecek olan başkanımız KONGED markasını Antalya’ya daha güçlü bir şekilde paylaşacaktır. Kongrede aday değilim. Dernek boyutundaki misyonumuzu tamamladık. Kan değişiminin şart olduğunu düşünüyorum. Tüm üyelerimiz başkanlık için aday olabilir. Gönlümüzde yatan bir siyasi parti var. Siyaset çalışmalarıma yoğunluk vereceğim. Nefes aldığım sürece KONGED’in bir üyesi olmaktan onur duyacağım”

Kaynak : Yıldız ÇİÇEK, Fotoğraf: Yıldız ÇİÇEK

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...