HEDEF GÜÇLÜ ANTALYASPOR

FİKRET ÖZTÜRK’TEN ESEN'E ZİYARET

Spor 12 Temmuz 2019 14:59
HEDEF GÜÇLÜ ANTALYASPOR
-A +A

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk ve yönetimini ağırladı. Başkan Esen, daha güçlü bir Antalyaspor için ele ele çalışacaklarını söyledi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yılmaz, Emin Hesapçıoğlu, Berkay Bahar ve Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu'nu ağırladı. Başkan Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Antalyaspor Kulübü Derneği'nin yeni yönetimine başarılar diledi.

DAHA GÜÇLÜ BİR ANTALYASPOR
Başkan Esen, “Başkanımız ve yönetimiyle Antalyaspor'un ekonomik anlamda yüksek bir standartta tutulması, başarılı bir takımın sürekli hale getirilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Batı toplumlarında olduğu gibi ülkemizde spor kendi kendine finanse eden bir kurum değil, burada el birliği ile yapılması gerekiyor. Özellikle Anadolu takımlarında tüm şehrin takımlarına sahip çıkması gerekiyor. En küçük yaştaki seyircisinden belediye başkanlarına kadar Antalyaspor'a destek olmalıyız. Fikret Başkanımızla bu güzel amaçlar doğrultusunda neler yapabileceklerimizi konuştuk. Kısa zaman içerisinde yönetimimizle güzel projeler hayata geçireceğiz. Daha güçlü bir Antalyaspor için hep beraber çalışacağız" dedi.

ANTALYASPOR, BİR MARKADIR
Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk ise yeni dönemde altyapıya önem vereceklerini belirterek, “11 dalda Antalyaspor'un 4 bin sporcusu var. Biz bunları geliştirmek istiyoruz. Antalyaspor'a kalıcı, gelir sağlayıcı projeler geliştireceğiz. Gelecekte Antalyaspor'un maddi sorunu olmadan görev yaptığı branşlarda en üst sıralara taşımak istiyoruz. Belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya gelerek projeler üzerinde konuşuyoruz. Antalyaspor, Antalya'nın vazgeçilmez bir markasıdır" diye konuştu.

Ziyaret anısına Dernek Başkanı Fikret Öztürk, Başkan Semih Esen'e üzerinde 'Semih Esen' yazılı Antalyaspor forması ve atkı hediye etti.

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...