HALİM OKUDAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI:İcraat için hazırız

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri yaklaşırken, 25 yaşındaki Halim Okudan AK Parti İlçe Başkanlığı'na Aksu Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Okudan, "Aksu’nun genç, azimli ve başarıya aç yöneticilere ihtiyacı var" dedi

Güncel 15 Kasım 2018 15:12
HALİM OKUDAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI:İcraat için hazırız
-A +A

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri yaklaşırken, 25 yaşındaki Halim Okudan AK Parti İlçe Başkanlığı'na Aksu Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Okudan, "Aksu’nun genç, azimli ve başarıya aç yöneticilere ihtiyacı var" dedi.

31 Mart 2019'da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için başvurular tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti'den Aksu Belediye Başkan Adayı Adayı olan 25 yaşındaki halim Okudan en genç aday olarak dikkat çekti. Aslen Manavgatlı olduğunu ve eşinin Aksulu olduğunu belirten Okudan, Aksu'nun kendisinde bir sevdaya dönüştüğünü belirterek, "Bilirsiniz bir şey sevdaya dönüşünce çok fedakarlık yaptırabiliyor. Fedakarlık arttıkça farkındalıkta artıyor. Bu doğrultuda derdim davamıza, toplumumuza, Aksu’muza hizmet etmek. İnsanlar bir şeyleri değiştirebilmeyi hayal etmeli ve akabinde bu hayallerinin peşinden koşmalı ve bu iradeye sahip olmalı. Artık bende ülkem ve Aksum için hayallerimin ne kadarına ulaşabilir, ne kadarını gerçekleştirebilirsem o noktadan sonrası için başkalarının ilerlemesine ilham ve vesile kaynağı olmuş olurum" dedi.

ARTIK İCRAAT ZAMANI

Yaşının genç olmasına rağmen Aksu’nun sıkıntılarını, sorunlarını omuzlayacak, sırtlayacak ve çözüme kavuşturacak kadar iradeli ve güçlü hissettiğini vurgulayan Okudan, "Bu yaşımıza kadar bir şeyleri değiştirebilmek için hep rica ettik. Rica, rica minnet derken artık Halim dedim icraat zamanı! Şunu da iyi biliyorum bazıları bu noktalara tepeden iner, bazıları dipten tırmanır ama gelinen nokta hep aynıdır.
Başkan olmak büyük mücadele ister, bazen de armut pişer kişinin ağzına düşer. Benim armut durumu gibi bir lüksüm yok. Çalışacağız, koşacağız ve mücadele edeceğiz. Tek başına başarıya ulaşmak mümkün değildir. Seçilecekler veya seçilmişler kendilerine inanan insanlarla çalışıyorlarsa, çalıştığı insanlardan şevk, azim, inanç alabiliyorsa ve de aynı hedefe kendini adamış insanlarla birlikte takım oluşturabilmişse başarıya ulaşacak demektir" ifadelerini kullandı.

BAŞARIYA AÇ YÖNETİCİLERE İHTİYAÇ VAR
Aksu'yu iyi tanıdığını ve yerlisinden daha yerli olduğunu söyleyen Okudan, "Tüm sorunlarımızı detaylıca konuşacağım sahaya inmek nasip olursa. İnanç tekeden süt çıkarır anlayışıyla bu yola çıktık. Tüm kesimlerden olumlu sonuç beklemiyorum fakat şaşıracakları malum. Yarışa birileri önde başlar, kimileri geride. Öne geçilmesi için yapılası gerekenleri iyi biliyorum. Çünkü en fazla ileri giden ok en fazla geri çekilen yaydan çıkar. Yapacak çok işimiz var. Doğrudan siyasetin ve İlçenin içinden olmayışımız bizim içi avantaj şöyle ki, eğer büyüklerimiz bizi uygun görürse aday olursak hiç kimse küsmeyecek ve partili olsun olmasın bütün Aksuluların belediye başkanı olma noktasında en güçlü aday biziz diye düşünüyorum. En önemli avantajımız ise genç olmamız. Aksu’nun mevcut sorunlarının çözülmesi ve geleceğe daha hazır hale gelmesi için; genç, azimli ve başarıya aç yöneticilere ihtiyacı var" şeklinde konuştu
Serçin ÇILDIR, Fotoğraf: Esra KÖKSAL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...