Esen, muhtarlarla buluşmaya devam

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akkuyu, Kır, Gökçam, Doyran, Dağ ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret eden Esen mahalle muhtarları ve halkla bir araya geldi

Politika 14 Ocak 2019 16:07
Esen, muhtarlarla buluşmaya devam
-A +A

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akkuyu, Kır, Gökçam, Doyran, Dağ ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret eden Esen mahalle muhtarları ve halkla bir araya geldi.

Esen, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ile birlikte  Akkuyu Mahallesi Muhtarı Halil Tan'ı ziyaret etti. Önümüzdeki dönemde muhtarların belediyecilik hizmetlerine daha etkin katılmaları konusunda görüş alışverişinde bulundular. Muhtarların halkın taleplerini daha etkin belediyeye ulaştırabilmeleri ve bu taleplerin çözüm yollarını da birlikte üretmek konusundaki düşüncelerini aktaran Esen, bu süreç boyunca herkes ile fikir alışverişinde bulunarak Konyaaltı’nın gelişimini halkla beraber planlayacaklarını anlattı. CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, ziyaretlerine Kır Mahallesi Muhtarı Salih Öğke ile devam etti. Bölgenin sorunlarını en aza indirmek için birlikte hareket ederek çözüme ulaştıracaklarını belirttiler. 

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...