En hayırlı hizmet

'ENGELLİLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ'

Güncel 30 Aralık 2018 15:04
En hayırlı hizmet
-A +A

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, engelli bireylerin ve ailelerinin yaşamlarını güzelleştirmek ve hayata tutunmalarını kolaylaştırmak amacıyla Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi'ni açtıklarını belirterek, “2018'de yapmış olduğumuz en hayırlı işlerden birisidir" dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, özel eğitim okullarında görev yapan öğretmenlerle buluştu. 61 Hamsi Tava'nın İşletmecisi İslam Kartal'ın ev sahipliğini yaptığı buluşmaya, Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Gökmen Güler ile merkezde görev yapan öğretmenler ile Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk katıldı.

ÖZEL OKULA ÖZEL DESTEK
Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nin ilçeye kazandırılması için özel bir gayret sarf ettiğini anımsatan Başkan Tütüncü, “Özel öğrencilerimizin daha iyi ortamlarda eğitim almaları için her zaman merkezin yanı başında olduk. Bu merkez, diğer okullara göre çok daha özel ve bizim önemsediğimiz bir okul. Belediye olarak da okulumuza her türlü desteği ve katkıyı verdik, vermeye de devam edeceğiz" diye konuştu.

2018'DE YAPTIĞIMIZ EN HAYIRLI İŞ
Tütüncü, belediye olarak engelli bireylerin ve ailelerinin yanında olmaya önem verdiklerinin altını çizerek, şunları kaydetti: “Engellilerin sosyal yaşama dahil olmaları, şehri yaşamaları ve şehirde yaşadıklarını hissetmeleri çok önemli bir husus. Bunun yanında engelli bireylerin ailelerine de farklı bir ortamı sağlamak da önemli. Bu nokta da Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi'ni açtık. Engelli Koordinasyon Merkezi, 2018'de yapmış olduğumuz en hayırlı işlerden birisidir."
DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...