Elmalı MYO’dan ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğretim Üyesi Halil Demir, Müdür Yardımcıları Halil Ertaş, İsmail Akgün ve Yüksekokul Sekreteri Mustafa Göncü Elmalı’ya yeni atanan Kaymakam Fatih Ahmet Kurt ve Başsavcı Suphi Abikoğlu’na hoş geldiniz ziyareti gerçekleştirdiler

Güncel 10 Ekim 2018 15:13
Elmalı MYO’dan ‘hayırlı olsun’ ziyareti
-A +A

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğretim Üyesi Halil Demir, Müdür Yardımcıları Halil Ertaş, İsmail Akgün ve Yüksekokul Sekreteri Mustafa Göncü Elmalı’ya yeni atanan Kaymakam Fatih Ahmet Kurt ve Başsavcı Suphi Abikoğlu’na hoş geldiniz ziyareti gerçekleştirdiler.

Önce Başsavcılığa yapılan ziyaret sırasında Abikoğlu “İlçemize gelen öğrencilerimizle tanışmak isterim. Onlarla sohbet edip karşılaşabilecekleri zorluklara karşı görüş alış verişinde bulunmak isterim. Yüksekokulumuz için elimizden gelen desteği vermeye hazırız.” dedi. Daha sonra Kaymakamlık ziyaret edildi. Kaymakam F.Ahmet Kurt ilçelerde MYO öğrencileri için KYK yurdunun bulunmasının önemli olduğunu belirterek “İlçeyi tanıma adına gezerken üniversite öğrencileri için yurt sorunu olduğunu öğrendim. Öğrenciler için barınma önemli. Kısa sürede Elmalı’da da KYK yurdu yapılmasını isterim. Yüksekokulumuzu desteklemeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

MYO Müdürü Demir de Başsavcı Suphi Abikoğlu’na ve Kaymakam Fatih Ahmet Kurt’a “Güzel İlçemize hoş geldiniz.” diyerek ilgi ve alakaları için teşekkür etti.
 

Kaynak : Esra KÖKSAL

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...