Eğitimin Karıncaları Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 'Eğitimin Karıncaları' projesi kapsamında Avrupa'nın 6 farklı ülkesinden Antalya'ya gelen öğrenci ve öğretmenleri misafir etti

Eğitim 16 Kasım 2018 18:13
Eğitimin Karıncaları Uysal’ı ziyaret etti
-A +A

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 'Eğitimin Karıncaları' projesi kapsamında Avrupa'nın 6 farklı ülkesinden Antalya'ya gelen öğrenci ve öğretmenleri misafir etti.

Başkan Uysal, Avrupa Komisyonu/Türkiye Ulusal Ajansı tarafından gerçekleştirilen 'Ant of Education / Eğitimin Karıncaları' isimli proje toplantısı için Özel Güney Fen Bilimleri Anadolu Lisesi'nin davetlisi olarak Antalya'da bulunan öğretmen ve öğrencileri kabul etti. Başkan Uysal, 2020 yılına kadar devam edecek proje için Avrupa'nın 6 farklı ülkesinden gelen öğretmen ve öğrencilerin ziyareti dolayısıyla memnuniyetini dile getirirken Antalya'nın dünyanın çok farklı kültürlerinin, insan topluluklarının bir arada yaşadığı bir kent olduğunu söyledi.
Yaklaşık 50 kişilik heyetin ziyareti, birlikte hatıra fotoğrafının çektirilmesi ve Başkan Uysal'ın öğrenci ve öğretmenlere çeşitli hediyeler takdimiyle sona erdi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...