DP BAŞKANI KARTAL: Çıkar peşindeler

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, Demokratlar Gurubu adı altında toplananların Demokrat Parti ile ilgilerinin olmadığını açıklarken bu kişilerin kendilerine yer bulma telaşında olanlar olduğunu söyledi

Güncel 14 Ocak 2019 16:56
DP BAŞKANI KARTAL: Çıkar peşindeler
-A +A

 Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, Demokratlar Gurubu adı altında toplananların Demokrat Parti ile ilgilerinin olmadığını açıklarken bu kişilerin kendilerine yer bulma telaşında olanlar olduğunu söyledi.

Demokrat Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerine girerek kendi adaylarını çıkartacağının altını çizen Başkan Kartal,  “Geçtiğimiz cumartesi günü demokratlar grubu adı altında güya partimizi temsil ediyormuş gibi başka partilere destek mesajı verenlere net cevabımız Demokrat Parti Antalya’nın tamamında, diğer seçim bölgelerinde olduğu gibi, kendi adaylarıyla seçime girecektir” olmaktadır.

ÇIKAR SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORLAR
Demokrat Parti’nin adı kullananların önce ağzını çalkalaması gerektiğini ifade eden Kartal, “Hiç kimse Demokrat Parti’nin adını kullanarak kendilerine çıkar sağlama ya da yer bulma çabası içerisine girmesin. Kamuoyu bilmelidir ki bu kişilerin Demokrat Parti ile uzaktan yakından ilgileri bulunmamaktadır” dedi.

MECLİS ÜYELİĞİ PEŞİNDELER
Kartal, “Bahsi geçen şahıslar, geçmişte partimizde çeşitli görevler almış olsa da zaman içerisinde birtakım şahsi çıkar ilişkileri dolayısıyla başka partilere savrulmuş, oralarda ikbal arayışına girmişler, manevi olarak partimizle gönül bağlarını kopartmışlardır. Şimdi ise CHP adayını desteklediklerini söyleyerek ‘birkaç belediye meclis üyeliği kapabilir miyim’ diye partimizin adını kullanarak yeni bir çıkar elde etme çabasına girmiş görünüyorlar” açıklamasında bulundu. 

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...