ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nejat Deniz örnek çalışmalarıyla vatandaşın ve çalışanlarının gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Güncel 10 Şubat 2019 17:34
ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
-A +A

‘Yağmurlu bir Antalya sabahında SGK İl Müdürlüğüne hizmet almak için gelen vatandaşlarımıza, soğuk kış günlerinde çay ikramı devam ediyor’ SGK İl Müdürü Nejat Deniz’in hizmet alan vatandaşa yaptığı bu jest karşılıksız kalmadı. Vatandaşlar uygulama için Deniz’e teşekkür ederken, vatandaş Hilmi Turhan; “-hizmet alan vatandaş ile hizmet veren bürokratın barışık olmasının en güzel tezahürünü yaşıyoruz. Daha ötesi makamlarda bulunanların vatandaşa karşı samimiyetini yaşıyoruz.  Hatırlayınız, suratlar hep asık, "Bugün git yarın gel", ''Sorununun muhatabını kendin bul", "Bana ne" hâkim anlayışı ile hizmetler verilirdi. Şimdi yaşadığımız devlet - millet bütünlüğüdür. Devlet – Millet kaynaşmasında bu hizmetlerinden dolayı İl müdürümüze ne kadar teşekkür etsek azdır dedi.

 
Mustafa Ateş isimli vatandaş ise; eskiden bürokratların hataları yüzünden yaşanan sıkıntıların faturasını vatandaş siyasilere keserdi. Şimdide memnuniyetini yerel seçimlerde oylarıyla teşekkür edecektir dedi. 
 
SGK İl Müdürü Nejat Deniz personellerinden emekli olanları ve aralarına yeni katılanları kaynaştırmak adınabiretkinlikdüzenledi. İl müdürlüğü çalışanlarından oluşan Anadolu Türk Halk Müziği Korosu ile unutulmaz anlaryaşandı.
"Müziksiz bir hayat hata olurdu" diyen Nietzsche’nin sözüyle çalışanları arasında birliği sağlayan Deniz, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Ezgilerle Anadolu Türk Halk Müziği Korosu ile, “Ahde Vefa” gecesi düzenledi. Deniz, onlar her zaman olduğu gibi bu etkinlikte de titizlikle hazırlandılar, çok çalıştılar, konser mutluluklarını, heyecanlarını bizlerin huzurunda taçlandırdılar. Bu güzel etkinlikte kulaklarımızda, gönüllerimizde ve ruhumuzda tatlı nağmeler bıraktıkları ve bizlerin hoşça vakit geçirmemizi sağladıkları için müziğe gönül ve emek vermiş tüm personelime teşekkür ederim dedi.
Hidayet GÜLTEKİN

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...