CHP Antalya’dan Kumluca seferi

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Kumluca'da düzenlenen 13. Geleneksel Deve Güreşleri’ne Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Antalya Milletvekili Aydın Özer, Rafet Zeybek, Çetin Osman Budak ve Cavit Arı ile birlikte katıldı

Güncel 31 Aralık 2018 15:02
CHP Antalya’dan Kumluca seferi
-A +A

CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Kumluca'da düzenlenen 13. Geleneksel Deve Güreşleri’ne Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Antalya Milletvekili Aydın Özer, Rafet Zeybek, Çetin Osman Budak ve Cavit Arı ile birlikte katıldı.

Gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarına vurgu yapan CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, “Öncelikli olarak Kumluca halkının, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Muhittin Böcek’e ve bizlere göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Kumluca halkının bizlere ve Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Muhittin Böcek’e gösterdiği ilgiyi, bütün örgütlerimizle birlikte seçimlerde en üst noktaya taşıyacağız. Kumluca’da ve Antalya’nın bütün ilçelerinde, ittifak yaptığımız İYİ Parti ile birlikte girilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmamak üzere bu yola çıktık. Bu yolun sonunda, 31 Mart’ta büyük bir başarı kazanacağımızı, Antalya halkının özlem duyduğu yerel yönetim anlayışını iktidara taşıyacağımızı düşünüyorum. Antalya’daki CHP’li belediyelerimizin hizmetlerine baktığımızda, sosyal demokrat belediyeciliğin halkla nasıl bütünleştiğini, halkta nasıl bir karşılık bulduğunu görürüz.” sözlerine yer verdi. 

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...