Bu okul hayalimdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerine okul forması hediye ettiği Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun hayallerinin başında geldiğini söyledi.

Eğitim 7 Kasım 2017 16:49
Bu okul hayalimdi
-A +A

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerine okul forması hediye ettiği Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun hayallerinin başında geldiğini söyledi.

Kepez Belediyesi tarafından Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun özel öğrencilerine okul forması hediye edildi. Okul formalarının dağıtımından önce konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir adet yazlık, bir adet kışlık olmak üzere 268 adet okul formasını bütün öğrencilere hediye ettiklerini söyledi. Son 3 yılda her yıl 11 bin okul formasını çeşitli okullarda öğrencilere hediye ettiklerini kaydeden Başkan Tütüncü, "Kepez'in bütün öğrencilerine okul forması hediye etmek en temel düşüncemiz. Bu hedefe doğru adım adım yaklaşıyoruz" dedi.

"ÖZEL YAVRULARIMIZA KALİTELİ EĞİTİM"

Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nin en özel okulların başında geldiğine işaret eden Tütüncü, şunları kaydet: "Herkese eğitimi ulaştırabilmek, her bir ferdi mutlu edebilmek ve herkesin kendini önemli hissetmesini sağlayabilmek devletin en temel görevidir. Eğer sosyal devlet olma iddiasındaysanız bunu yapmalısınız. Bu okulun yapılması benim en önemli hayallerimin başındaydı. Çünkü özel yavrularımıza da nitelikli, kaliteli ve güzel bir ortamda eğitim imkânı sunabilmek en önemli vicdani sorumluluğumuzdu. Çok şükür Milli Eğitim Bakanlığımızla el ele vererek bu güzel eğitim kurumunu bölgemize kazandırdık." Hakan Tütüncü, konuşmasından sonra Okul Müdürü Gökmen Güler, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk ile okul formalarını öğrencilere hediye etti. Daha sonra öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Tütüncü, "Siz cefakâr öğretmenleri kutluyorum. Büyük bir başarı hikâyesinin gerçek kahramanlarısınız" dedi. Başkan Tütüncü, özel çocuklarla fotoğraf da çektirdi. Kepez Belediyesi, bu yıl 10 okulda öğrencilere 11 bin adet forma hediye etti.

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...