Biçer AK Parti’ye geçti

CHP’DE İSTİFA ŞOKU! RESMEN AÇIKLADI

Politika 8 Şubat 2019 19:03
Biçer AK Parti’ye geçti
-A +A

Muratpaşa’da CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Eczacı Özlem Gözaçan Biçer konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

AK Parti’nin Muratpaşa Belediye Başkan adayı Gökcen Özdoğan Enç’in belediye meclis üyeliği adayları listesinin ikinci sırasında CHP’den bir dönem milletvekili aday adayı olan eczacı Özlem Gözaçan Biçer’in bulunduğu öğrenilmişti. CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Eczacı Özlem Gözaçan Biçer konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

KADININ GÜCÜ HAYIRLI OLSUN

“Kamuoyuna duyuru” başlıklı yazılı açıklamada Biçer, “Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, cumhuriyet ve demokrasinin savunucusu olan CHP’nin omurgasıyla oynanmıştır. Bu şartlar altında CHP’de aktif siyasette bulunma imkânım ve isteğim kalmamıştır. Gün kendi düşüncemi, kişiliğimi, siyasetimi koruma ve kurtarma günüdür... Bugün gelinen noktada sosyal demokrat kimliğim ve düşüncelerimden taviz vermeden yaşamakta olduğum Antalya, Muratpaşa İlçesi’ne en iyi hizmeti verebileceğim yerde AK Parti’deyim. Benim bu siyasi birikimimi değerlendirmek isteyen AK Parti Teşkilatı’na ve AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Sayın Gökçen Özdoğan Enç’e teşekkür ederim. Kadının gücü Muratpaşa’da hayırlı olsun” dedi.

“CHP MAKSADINI AŞIYOR”

Biçer’in açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Globalleşen, sınırların kalktığı bugünkü dünyada birleştirici, çözümcü ve üretken bir siyasetin olması gerektiğini düşündüğüm ülkemde, mevcut Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) siyasetinin maksadını aştığını maalesef görmekte ve yaşamaktayım. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, cumhuriyet ve demokrasinin savunucusu olan CHP’nin omurgasıyla oynanmıştır. Bu şartlar altında CHP’de aktif siyasette bulunma imkânım ve isteğim kalmamıştır. Gün kendi düşüncemi, kişiliğimi, siyasetimi koruma ve kurtarma günüdür. CHP’nin kurucu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bugüne ışık tutan, ‘CHP’nin sonuna dek benim partim olarak kalacağını nereden bilebilirim?!!’ sözünü kamuoyuna hatırlatmak isterim. İşte tam da bu sebep ile Cumhuriyet Halk Partisi’nden ayrılma kararı almış bulunmaktayım.  

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...