BAŞKAN İSMAİL DİLBER: Mükemmel bir organizasyon oldu

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD), Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) destekleriyle düzenlediği, 2'nci FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı sona erdi.

Spor 13 Ocak 2019 17:35
BAŞKAN İSMAİL DİLBER: Mükemmel bir organizasyon oldu
-A +A

TÜFAD Genel Başkan Yardımcılarından, Genel Başkan Baş Danışmanı ve hocaların hocası Metin Türel'in isminin verildiği, TFF'nin desteği ile TÜFAD tarafından organize edilen "Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri" kapsamında gerçekleştirilen 2'nci FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı, kapanış seremonisinin ardından çekilen fotoğrafla son buldu. Devre arası kamp döneminde futbol sektöründe çalışan antrenör, menajer, şirket yetkilileri, tedarikçi ve sponsorları 11-13 Ocak tarihlerinde Antalya Belek'te bir araya getiren organizasyon sonrasında TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber açıklamalarda bulundu. 
İsmail Dilber, programın dolu oluşu ve katılımın yüksek olmasının kendilerini mutlu ettiğini ve genel olarak her şeyin mükemmel olduğunu ifade etti. 

''GENEL YARGI OLARAK HER ŞEY MÜKEMMEL OLDU''
Düzenlenen organizasyondan genel olarak herkesin mutlu olduğu vurgulayan İsmail Dilber, ''İçeriği dolu dolu, katılım mecburiyeti olunmamasına rağmen bize göre yüksek bir katılımın olduğu bir organizasyon oldu. Programın dolu oluşu ve arkadaşlarımızın ilgisi bizi memnun etti. Bunun geri dönüşünüm için gelen arkadaşlarımızla irtibata geçeceğiz. Şubelerimizdeki arkadaşlarımız bununla ilgilenecek. Dün akşam TÜFAD olarak şube başkanları ve yöneticilerimizle bir toplantı yaptık. Genel yargı olarak her şey mükemmel oldu. Bunun üzerine nasıl çıkarız, daha başka neler yapabiliriz, güncel futbol arkadaşlarımıza daha iyi nasıl anlatabiliriz gibi düşünceleri de beraberinde getiriyor. Genel durum iyi'' dedi. 

"2024 BİZE VERİLSEYDİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE YAPILIRDI''
İsmail Dilber, bundan 1.5 ay önce Alliance of European Football Coaches' Association- Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği'nin (AEFCA) sempozyumunu Antalya'da gerçekleştirdiklerini dile getirerek, ''200'e yakın Batı'dan gelen arkadaşlarımız vardı. Orada 'Avrupa Kupası'nın Türkiye'ye verilmesi bir noksanlık değil, onlar için bir kayıp' ifadesini kullandım. Biz bunu en iyi şekilde yapıyoruz. 2024 bize verilseydi mükemmel bir şekilde yapılırdı. Onlar bu tarz organizasyonları bu seviyede yapamıyorlar. Bu kadar lüks bir otelde yapmaları, her şeyin bu kadar özgürce yapılması zor. Bizim için Antalya'daki oteller de bir avantaj. Buraya gelen yabancı arkadaşlarımız hayran kalıyor. Bu konforu ve lüksü bulamazlar'' şeklinde konuştu. 
DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...