Bakan Çavuşoğlu'dan MATSO ziyareti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MATSO) ziyaret etti.

Güncel 23 Mayıs 2018 10:53
Bakan Çavuşoğlu'dan MATSO ziyareti
-A +A

Dışişleri  Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MATSO) ziyaret etti.
 
 
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, beraberindeki heyetle nisan ayında yapılan seçimde yeniden göreve gelen Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) yönetimini ziyaret etti. MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, yönetim kurulu üyeleri, meclis divanı, meclis üyeleri ve komite üyeleri tarafından karşılanan heyette Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve İlçe Başkanı Hasan Öz de yer aldı.
 
 
BOZTAŞ ÜNİVERSİTE TALEBİNİ YİNELEDİ
 
 
MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, teşekkür ettiği Bakan Çavuşoğlu'nun ilettikleri tüm sorun ve taleplerde kendilerine yardımcı olduğunu söyledi. Boztaş, "Sayın Bakanımıza bugüne kadar götürdüğümüz tüm sorun ve taleplerimiz konusunda bize yardımcı oldu. Yurt dışında olsa bile aradığımızda en geç 20 dakika içerisinde geri dönüş yapıyor. Özellikle fakültemizin açılmasında, akademik kadronun açılmasında ve atamalarında diğer tüm konularda bize yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederek Manavgat'a üniversitenin kurulması talebinde yeniden bulunuyoruz" dedi.
 
 
Bakan Çavuşoğlu, seçimde büyük başarı göstererek yeniden göreve gelen MATSO başkanı, yönetimi, meclis üyeleri ve komite üyelerini kutlayıp, başarı diledi. MATSO'nun geçen dönemde üyeleri ve ilçeye büyük hizmetler verdiğini kaydeden Çavuşoğlu, bu dönemde de hizmetlerin devamını diledi. MATSO'nun Manavgat'a verdiği hizmetlerin takdire şayan olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, 'Ne varsa Manavgat'ta var' sloganıyla yapılan ticaret fuarı ve 'Manavgat'ta iş var' sloganı ile yapılan istihdam fuarının Manavgat'a büyük değer kattığını kaydetti.
 
 
MATSO'nun üyelerine verilen hizmetlerin yanı sıra eğitime verdiği destekten de övgüyle bahseden Çavuşoğlu, Başkan Boztaş ve MATSO yönetiminin Manavgat'a bir fakülte kazandırdığını ve üniversite kazandırmak için gösterdiği çabaya değindi. Kendilerinin de Manavgat'a üniversite kazandırılması yönünde sözleri olduğunu aktaran Çavuşoğlu, bunun olması için çaba gösterdiklerinin altını çizdi. Bakan Çavuşoğlu, MATSO yönetimine bir vakıf üniversitesi kurması çağrısında da bulundu.
 
 
Konuşmaların ardından MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Çavuşoğlu'na plaket takdim ederken, Bakan Çavuşoğlu da MATSO Başkanı Boztaş'a günün anısına plaket takdim etti.
 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...