AÜ personellerinden alkışlanacak hareket

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) personeli 'Tıbbi Laboratuvar Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü'nde kök hücre ve kan bağışında bulundu

Sağlık 8 Mayıs 2019 16:32
AÜ personellerinden alkışlanacak hareket
-A +A

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) personeli 'Tıbbi Laboratuvar Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü'nde kök hücre ve kan bağışında bulundu.

AÜ Sağlık Hizmetleri MYO tarafından Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. Bu yıl ki kutlamalarının teması kök hücre ve kan bağışı olarak belirledi. Türk Kızılayı temsilcileri kan bağışı ve kök hücre bağışı hakkında sunum yaptı. Ayrıca MYO bahçesinde kurulan Kızılay çadırında kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi. Öğretim elemanları ve öğrenciler bağışta bulundu.
Etkinlikte konuşan MYO Müdürü Doç. Dr. Sevim Ercan Kelek, "Böyle mesleki günlerin kutlamaları mesleklerle ilgili farkındalıkların oluşması, meslek ve meslektaşlık bilincinin yerleşmesi, mesleki bilgi ve deneyimlerin paylaşılması adına çok önemlidir. Bu vesileyle Tıbbi Laboratuvar Teknisyenleri ve Teknikerleri Günümüzü kutluyor etkinliğimizin başarılı geçmesini diliyorum" dedi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...