ATB, Zeytinyağı Festivali yapacak

Antalya Ticaret Borsası'nı (ATB) Başkanı Ali Çandır, zeytinyağı sektörünü canlandırmak için Kepez sınırları içindeki Lyrboton Kome Antik Kenti'nde zeytinyağı festivali düzenlemek istediklerini söyledi

Güncel 11 Temmuz 2018 17:19
ATB, Zeytinyağı Festivali yapacak
-A +A

Antalya Ticaret Borsası'nı (ATB) Başkanı Ali Çandır, zeytinyağı sektörünü canlandırmak için Kepez sınırları içindeki Lyrboton Kome Antik Kenti'nde zeytinyağı festivali düzenlemek istediklerini söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ATB'yi ziyaret etti. Başkan Tütüncü'yü Borsa Başkanı Ali Çandır, ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül ile yönetim kurulu üyesi Cüneyt Doğan tarafından karşılandı. ATB Başkanı Ali Çandır, Tütüncü'ye ziyareti için teşekkür etti. Kepez Belediyesi ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını belirten Çandır, “Ne zaman işbirliği yapmak istesek her türlü desteği veriyorsunuz. Teşekkür ederiz" dedi. YÖREX'in hazırlık çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Çandır, 2 yıldır çeşitli nedenlerden dolayı yapılamayan Çiçek Festivali'ni önümüzdeki yıl mayıs ayında yapma hedefinde olduklarını anlattı.

ANTİK KENTTE ZEYTİNYAĞ FESTİVALİ
Kepez Belediyesi sınırları içerisinde yer alan antik Lyrboton Kome'de zeytinyağı festivali yapmak istediklerini bildiren Ali Çandır, Pamfilya döneminden bu yana bu topraklarda var olan zeytinyağı sektörünü canlandırmak istediklerini dile getirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Borsa'nın yönetimine yeni dönemde başarılar diledi. Kent ekonomisinin gelişimi için faydalı projeler yürüten yapan Borsa yönetimine teşekkür eden Tütüncü, festivale her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...