Atay Uslu'dan Kaş STK'larına ziyaret

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Kaş ilçesinde STK'lar ile bir araya ederek Kaş'ın turizmini, tarımını ve ticaretini geliştirmeye yönelik çalışmalarını anlattı

Politika 6 Ağustos 2019 16:39
Atay Uslu'dan Kaş STK'larına ziyaret
-A +A

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Kaş ilçesinde STK'lar ile bir araya ederek Kaş'ın turizmini, tarımını ve ticaretini geliştirmeye yönelik çalışmalarını anlattı.

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş,  Kaş ilçesinde ziraat odası, esnaf odası, esnaf kefalet kooperatifi, küçük sanayi sitesi kooperatifi ve şoförler odası başkanları ile bir araya gelerek Kaş'ın turizmi, tarımı, ticareti hakkında projeleri değerlendirdi.

KAŞ'DA TARIM ÇALIŞTAYI YAPILACAK.
Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Oda Başkanları ile 3T üzerine yani organik tarım, butik Turizm ve Ticaret üzerine konuştuklarını anlatarak "Kaş küçük sanayi sitesinin yer belirleme sürecinin sonuna gelindi, Kaş esnafı bir küçük sanayi sitesine kavuşacak. Turizm'de planlama ve koruyarak kullanma hususlarını değerlendirdik. Kaş esnafının taleplerini masaya yatırdık, ticareti daha da canlandırma ve ulaşımı kolaylaştırmak adına projeleri değerlendirdik. Tarımda desteklerin arttırılması özellikle fide desteği hususunda çalışmaları sürdürme mutabakatına vardık" dedi

KAŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANI: GEÇEN SEZON ÇOK BEREKETLİ GEÇTİ.
Kaş Ziraat Odası Başkanı Ramazan Süer'de geçen yıl hem fiyat hem ciro açısından çok bereketli bir sezon geçirdiklerini, çiftçinin yüzünün güldüğünü ifade ederek, "Sayın Vekilimizle konularımızı her zaman istişare ediyoruz. Önümüzdeki aylarda, zararlılar ile biyolojik mücadele ve üretimin desteklenmesi hususunda akademik camianın, ilgili bürokratların ve çiftçilerin katılacağı bir arama konferansını Kaş'ta yapma kararı aldık. " dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...