Antalya turizmine Hint düğünü dopingi

Antalya'da hizmet veren 5 yıldızlı Titanic Mardan Palace, Türkiye'de yapılan yüksek bütçeli Hint düğünlerine ev sahipliği yapacak.

Güncel 30 Eylül 2019 18:36
Antalya turizmine Hint düğünü dopingi
-A +A

Antalya'da hizmet veren 5 yıldızlı Titanic Mardan Palace, Türkiye'de yapılan yüksek bütçeli Hint düğünlerine ev sahipliği yapacak.
Hindistan düğün pazarının acentesi Inventum Global ve Titanic Mardan Palace, Hindistan pazarına özel 3 yıllık tek yetkililik anlaşması imzaladı. Inventum Global Kurucu Ortağı BünyatÖzpak, anlaşmanın içeriğinin uzun ve titiz görüşmeler sonrasında kazan-kazan iş birliği temeli üzerinde oluşturulduğunu söyledi. Özpak, "Hindistan pazarındaki etkin iletişim gücü ve vizyonumuzu, Titanic Mardan Palace'ın büyüsüyle birleştirerek hem anlaşmanın paydaşlarının hem de şehrimizin ve de ülkemizin faydasına büyük bir sinerji oluşturacağımıza her iki taraf olarak da inandık. Bugüne kadar Hindistan pazarında pek çok ilke imza attık ve bu anlaşma Hint pazarından gelecek düğün ve grup talepleri için ülkemizde imzalanan ilk tek yetkililik anlaşması olması sebebiyle de oldukça özel. Amacımız, havacılığa yaptığımız yatırımlar sonrasında, tüm partnerlerimiz ile oluşturacağımız sinerji neticesinde, ülkemizi Hint düğünleri ve özel grup organizasyonları açısından büyük bir çekim merkezi haline getirmek. Bunun için yol haritamız ve stratejimiz hazır. Enerjimizi, teknik altyapımızı ve tecrübemizi kullanıp çok çalışacağız ve başarılı olacağız" dedi. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...