Antalya OSB'nin ödül töreni 20 Aralık'ta

Antalya OSB'de faaliyet gösteren firmaların gurur gecesi sayılan 'AOSB 2017 Yılı En Başarılı Firmalar Ödül Töreni', 20 Aralık Perşembe günü, Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşecek

Güncel 19 Aralık 2018 17:14
Antalya OSB'nin ödül töreni 20 Aralık'ta
-A +A

Antalya OSB'de faaliyet gösteren firmaların gurur gecesi sayılan 'AOSB 2017 Yılı En Başarılı Firmalar Ödül Töreni', 20 Aralık Perşembe günü, Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleşecek.

Bu yıl 8'incisi düzenlenecek törende, Antalya OSB'de faaliyet gösteren firmaların 2017 yılında elde ettiği başarılar ödüllendirilecek. 13 kategoride toplam 47 firma ve sanayicinin ödül alacağı geceye, Antalya protokolu ve iş dünyasından çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

13 KATEGORİ
Saat 17.00'de başlayacak törende başarı ödülleri kategorisinde en yüksek satış hasılatı yapan, en yüksek kurumlar vergisi ödeyen, en yüksek ihracat yapan, en yüksek yatırım yapan, en yüksek istihdam sağlayan ve en yüksek kadın istihdamı sağlayan firmalara birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri verilecek. Teşvik ödülleri kapsamında istikbal vaat eden, en yeşil fabrika, en yüksek istihdam artışı sağlayan ve Türkiye'nin birinci ve ikinci 500 büyük firması arasında yer alan Antalya OSB firmaları ödül alacak. Antalya OSB özel ödülü kategorisinde ise yılın duayen sanayicisi ve onur/saygı ödülleri verilecek. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...