Antalya Edebiyat Günleri başlıyor

Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği Antalya Edebiyat Günleri'nin 3'üncüsü yarın başlıyor. Kentin 7 farklı noktasında düzenlenecek söyleşiler, paneller ve imza günleriyle 3 gün boyunca Türk edebiyatının kalbi Antalya'da atacak.

Kültür-Sanat 25 Nisan 2018 15:12
Antalya Edebiyat Günleri başlıyor
-A +A

Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği Antalya Edebiyat Günleri'nin 3'üncüsü yarın  başlıyor. Kentin 7 farklı noktasında düzenlenecek söyleşiler, paneller ve imza günleriyle 3 gün boyunca Türk edebiyatının kalbi Antalya'da atacak.

Muratpaşa Belediyesi'nin 'Yaşanabilir bir kent, sakinlerine ve konuklarına doyurucu, zengin ve değerli bir edebiyat ortamı da sunması gerekir' anlayışıyla başlattığı Antalya Edebiyat Günleri, 3'üncü yılını kutluyor. Yazın dünyasının en canlı alanlarından öykü dalında yılın en iyilerinin ödüllendirildiği, Türk edebiyatına iz bırakmış isimlere onur ödüllerinin verildiği Antalya Edebiyat Günleri, kentin 7 farklı noktasında düzenlenecek söyleşiler, paneller ve imza günleriyle 3 gün devam edecek.
Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu, Alyazma Kadın Danışma Merkezi, Engelsiz Kafe, Fikret Otyam Sanat Parkı, Eğitim-İş, Antalya Kültür Sanat ve Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Edebiyat Fakültesi'nde 3 gün boyunca Türk edebiyatının önemli isimleri okuyucularıyla buluşacak.
Antalya Edebiyat Günleri, yarın saat 14.00'te AÜ Edebiyat Fakültesi'nde Ahmet Telli söyleşisiyle başlayacak. Aynı saatte Fikret Otyam Sanat Parkı'nda başlayacak imza gününün ardından Kamile Yılmaz, Nuri Erkal, Ahmet Turan Kul, Giray Ercenk'in konuşmacı olduğu 'Antalya ve Edebiyat' konulu panelle gün sona erecek. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...