AK Parti Korkuteli Sancaktar’a emanet

Ak Parti Korkuteli İlçe teşkilatı Kemal Sancaktar’a emanet edildi.

Politika 14 Mart 2019 16:14
AK Parti Korkuteli Sancaktar’a emanet
-A +A

Ak Parti Korkuteli İlçe teşkilatı Kemal Sancaktar’a emanet edildi.

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Moğol’un Ak Parti İlçe Başkanlığı görevinden istifa etmesiyle boşalan koltuk, Kemal Sancaktar’ın görevlendirilmesiyle dolduruldu. Alınan bilgilere göre; Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevini yürütmekte olan Kemal Sancaktar’ın görev ve yetki alanı genişletildi. Kemal Sancaktar yeni statü gereği, Ak Parti İlçe Başkanı ataması yapılana kadar, Ak Parti İlçe Başkanının tüm görev yetkilerine sahip olacak ve Ak parti İlçe Başkanlığı görevini de yürütecek. Ancak yeni ilçe başkanı atamasının seçimden önce mi, yoksa sonrasında mı yapılacağı şu an henüz netlik kazanmamış durumda.

SANCAKTAR’A TAM DESTEK
Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş tarafından, yetkilendirildiği şifaen kendisine tebliğ edilen Kemal Sancaktar’ın, geçiş sürecinde partiyi en iyi şekilde toparlayacak isimlerin başında geldiği düşünüldüğü için böyle bir kararın alındığı ifade edilmekte. Seçim kurulunda imza yetkisi de oluşturulan Kemal Sancaktar’ın, derhal çalışmalara başlayarak Ak Parti İlçe Yönetiminden istifa etmemiş olan 7 ismin yanına, eski ilçe başkanları ve diğer parti üyesi isimlerden yaklaşık 20 kadar isim belirleyerek iyi bir ekip oluşturması ve bu ekip ile seçime kadar çalışmalara devam etmesi bekleniyor.

Kemal Sancaktar’ın 31 Mart 2019 seçimlerinin hemen ardından da asil olarak Ak parti İlçe Başkanlığı görevine atamasının yapılmasına da şimdiden kesin gözüyle bakılıyor. 

Kaynak : Haber merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...