AK GENÇLİK DANIŞMA MECLİSİNDE BULUŞTU

Gençlik kollarının teşkilat içindeki önemine ilişkin konuşan AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Mustafa Köse, “Gençler, Türkiye’nin geleceğinin teminatıdır. Her dönem teşkilatımız, gençlik kollarımızdan gücünü ve enerjisini almış geleceğe güvenle bakmıştır.” dedi.

Politika 29 Ekim 2018 17:05
AK GENÇLİK DANIŞMA MECLİSİNDE BULUŞTU
-A +A

Gençlik kollarının teşkilat içindeki önemine ilişkin konuşan AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Mustafa Köse, “Gençler, Türkiye’nin geleceğinin teminatıdır. Her dönem teşkilatımız, gençlik kollarımızdan gücünü ve enerjisini almış geleceğe güvenle bakmıştır.” dedi.

AK Parti Antalya Gençlik Kolları İl Danışma Toplantısı Atatürk Konferans Merkezinde geniş bir katılımla gerçekleşti. AK Parti MKYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Milletvekili Kemal Çelik, Gençlik Kolları MKYK Üyesi Samet Öztürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram ile 19 ilçe gençlik kolları başkan ve yönetimlerinin yer aldığı danışma meclisinde gençlik kollarının faaliyetleri ve çalışmaları değerlendirildi.

Gençlik kollarının teşkilat içindeki önemine ilişkin konuşan MKYK üyesi Mustafa Köse “ Gençler, Türkiye’nin geleceğinin teminatıdır. Her dönem teşkilatımız, gençlik kollarımızdan gücünü ve enerjisini almış geleceğe güvenle bakmıştır. Sizler gençlik kollarımız olarak sağlam durursanız, çalışırsanız bu Recep Tayyip Erdoğan’ın elini güçlendirir. Siz gençlik kolları olarak yürürseniz, koşturursanız bu Recep Tayyip Erdoğan’ın elini güçlendirir" dedi.


HEDEFLERİ OLAN TEK PARTİYİZ
AK Parti’nin geleceğe dair hedefleri olan tek parti olduğunu vurgulayan Milletvekili Köse, "2023 hedefleri olan başka parti var mı? 2053 hedefleri olan başka bir parti var mı? 2053’leri, 2071’i bizler veya Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan görür mü göremeyiz. Biz o zaman neden bu hedefleri ortaya koyuyoruz? Çünkü AK Parti seçimler için değil gelecek nesiller için siyaset yapıyor" dedi.

GENÇLERİMİZE BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR

24 Haziran seçimlerinde çok zorlu bir süreçten geçtiklerini hatırlatan AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise, şöyle konuştu:
 “Cumhuriyet tarihimizin, demokrasi tarihimizin en önemli seçimi hiç şüphesiz 24 Haziran seçimleri olmuştur. Çünkü yeni Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ile ilk kez bir seçime giriliyordu. Bu süreci hamdolsun sizlerle beraber gördük, yaşadık ve şükürler olsun gayretlerinizle bu seçimlerden zaferle çıktık. Bu seçimlerin kazananı bizler yâda AK Parti değildi. Bu seçimin kazananı cumhuriyetimizdi, demokrasimizdi, milletimizdi. Cumhuriyet tarihi boyunca yapılamayanları yapmış, demokrasimizin ayağındaki prangaları kaldırmış AK Parti 24 Haziran’da egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu en iyi şekilde göstermiştir. Gençlik kollarımız olarak Antalya’da sizlere her zamankinden daha fazla iş düşmektedir”

GENÇLER OLARAK TARİHİ BİR SÜRECE ŞAHİTLİK EDİYORSUNUZ
Millet iradesiyle, devlet iradesinin bir bütün olması gerektiğini belirten Milletvekili Kemal Çelik de konuşmasında, “Siyasetin en güzel şekilde yaşanıldığı, öğrenildiği AK Partimizde genç yaşlarda siyaset yaparak çok önemli bir tecrübe ve birikim elde ediyorsunuz. Başka hiçbir partide sizin bu samimiyetinizi, kardeşliğinizi, birlik ve beraberliğinizi görmek mümkün değil. Sizler bu ülkenin teminatısınız. Sizleri görünce ülkemizin geleceği adına, Antalya’mızın geleceği adına endişe duymuyorum” dedi. Haber merkezi


CUMHURİYET’İN 100. YILINDA 'BÜYÜK TÜRKİYE' HEDEFİ

AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 95. kuruluş yıl dönümü nedeni ile yazılı bir mesaj yayımladı.
29 Ekim'de, Türk Milletinin tüm imkanlarını kullanarak, dünya medeniyetleri arasında hak ettiği yere gelebilme mücadelesini ortaya koyduğunu belirten AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, "Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin kıymetini bilmeliyiz. Kutsal vatanımız için yüz binlerce şehidimiz bir o kadar da gazimiz bu Cumhuriyet abidesini şeref ve gururla taçlandırmaktadır. 2023 yılında gururla kutlayacağımız Cumhuriyetimizin 100. yılında, ekonomisi ve tüm devlet kadroları ile güçlü, sağlıkta, eğitimde, tarımda, sanayide, bilim ve teknolojide, ulaşımda modern şehirleri ile zirveyi yakalamış, istihdam ve üretimde dengeyi sağlamış, kısacası her alanda refaha ulaşmış bir Türkiye Cumhuriyeti yüce milletimizin en büyük hakkıdır. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanını ve canını bu kutsal vatanın harcı yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunuyorum" dedi.
 Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
GASPÇI ŞAHIS YAKALANDI

GASPÇI ŞAHIS YAKALANDI

11:17 17 Ağustos 2019
Kemer’de Inna rüzgarı

Kemer’de Inna rüzgarı

15:31 16 Ağustos 2019
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...