'Rockçı İmam' iddialı

Antalya'nın Kaş ilçesinde 'Rockçı İmam' olarak tanınan ve Bağımsız Kaş Belediye Başkan Adayı olduğunu açıklayan Ahmet Muhsin Tüzer (47), "Şu ana kadar olan çalışmalarım gösterdi ki gerçekten büyük bir teveccüh var" dedi

Güncel 12 Şubat 2019 15:37
'Rockçı İmam' iddialı
-A +A

Antalya'nın Kaş ilçesinde 'Rockçı İmam' olarak tanınan ve Bağımsız Kaş Belediye Başkan Adayı olduğunu açıklayan Ahmet Muhsin Tüzer (47), "Şu ana kadar olan çalışmalarım gösterdi ki gerçekten büyük bir teveccüh var" dedi.

'BAĞIMSIZ ADAYI OLARAK ÇIKMA KARARI ALDIM'
Başkan adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Muhsin Tüzer, "Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 20 yıl, toplamda 24 yıl devlet hizmeti yaptım. Maalesef bundan 6 ay önce Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bana karşı olan hasmane tutumu ve asılsız iddialar neticesinde çok sevmiş olduğum mesleğimden atıldım, ihraç edildim. Bu esnada 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için halkımızın bana olan teveccühü, güveni, sevgisi nedeniyle Kaş Belediye Başkanlığı bağımsız adayı olarak çıkma kararı aldım" dedi.

'BÜYÜK TEVECCÜH VAR'
Sevgi meclisi, aşk meclisi kurmak ve halkın sesi olmak istediğini söyleyen Ahmet Muhsin Tüzer, "Bu anlamda başkanlığa seçildiğim takdirde her beldede irfan meclisi kurmak istiyorum. Önce konuya insandan başlamak istiyorum. Çünkü insan hakiki anlamda kamil bir sevgiye ulaştığı zaman, bütün sorunların üstesinden çok kolaylıkla gelebileceğini düşünüyorum. Biz gücümüzü sevgimizden, aşkımızdan, alıyoruz. Şu ana kadar olan çalışmalarım gösterdi ki gerçekten büyük bir teveccüh var. Belediye başkanı olduğum zaman tabii ki ben sanatçıyım. ABD'de albümüm çıktı. Sanat aşığı bir insanım. Kültür ve sanat hizmetlerine ağırlık vermek istiyorum. Kaş zaten bir dünya markası. Bu anlamda Kaş'ı festivaller beldesi, kenti yapmak istiyorum" diye konuştu. 

Kaynak : DHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...