'GÖNÜL'DEN ZİYARET

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN, TÜRKİYE'YE ÖRNEK PROJE

Politika 18 Mart 2018 17:34
'GÖNÜL'DEN ZİYARET
-A +A

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Kepez ilçe başkanlığı döneminde başlattığı ve Türkiye genelinde teşkilatlara örnek olacak gönül çadırını ziyaret etti.
AK Parti Kepez ilçe teşkilatının Göçerler mahallesine kurduğu gönül çadırında projeyle ilgili açıklama yapan Taş ”İlçe başkanlığı döneminde Kepez’de başlattığı ‘Gönül Çadırı Proje’sinin kaldığı yerden devam ettiğini belirterek, “Öncelikle bu güzel projemizi ara vermeden devam ettiren Kepez ilçe teşkilatımıza teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

GÖNÜL ÇADIRI İLE MİLLETİN AYAĞINA GİDİYORUZ
Gönül Çadırı projesinin milletin ayağına götüren en önemli projelerden biri olduğunu vurgulayan Başkan Taş, şunları söyledi:
Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarımızdan istediği kapı kapı dolaşacaksınız sözünü yerine getirebilmek için bu projeyi ilçe başkanlığım döneminde başlattık. İki ay boyunca haftanın iki günü mahallelerimize kurduğumuz çadırımız ile hemşerilerimizin sorunlarını, mahalleleri ile ilgili taleplerini ayaklarına giderek dinliyoruz. Böylelikle teşkilatlarımıza ulaşmada sıkıntı çeken yaşlılarımız, engelli vatandaşlarımızda kolaylıkla bize ulaşabiliyor.“

MİLLETVEKİLLERİMİZ GÖNÜL ÇADIRINDA OLACAK
Çadıra gelen vatandaşların taleplerinin her ne olursa olsun çözüme ulaştırmaya çalıştıklarını sözlerine ekleyen Taş, şu ifadeleri kaydetti
“Çadırımıza gelen hemşerilerimize çay ikram ederek en iyi şekilde ağırlıyor, misafir ediyoruz. Bunun yanında üyelik çalışmalarımızı da çadırımızda sürdürerek partimize yeni üyeler kazandırıyoruz. Hemşerilerimizin küçük büyük demeden her ne talepleri varsa mahalle başkanımız, ilçe başkanımız, kadın ve gençlik kolları başkanlarımızla birlikte dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyoruz Önümüzdeki günlerde çadırlarımızda milletvekillerimizde sırasıyla yerini alacak ve hemşerilerimiz birebir vekillerimizle görüşebilecek. Milletvekillerimizde bu projede yer almayı sabırsızlıkla bekliyorlar en kısa sürede koordine edeceğiz”

KEPEZ PİLOT İLÇE OLDU
Gönül Çadırı Projesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da anlattığını belirten Taş “İl Başkanı adaylarımızla birlikte Ankara’ya mülakata gittiğimizde gönül çadırı projemizi detaylı bir şekilde Cumhurbaşkanımıza anlatma fırsatı yakaladım ve anlatım. Projemizi çok beğenen Cumhurbaşkanımız bu projede Kepez ilçemizi pilot ilçe göstererek tüm teşkilatlarımızda bu projenin uygulanmasını istedi. Bu karar hepimizi son derece mutlu etti. Önümüzdeki günlerde genel merkezimiz tüm illerimizde bu projeyi başlatabilir AK Parti Antalya İl Teşkilatları olarak biz 19 ilçemizde bu projeyi hayata geçirerek tüm ilçelerimizde gönül çadırımızı kuracağız. Bununla ilgili çalışmalarımız başladı ”açıklamasında bulundu.
Haber merkezi
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...