'En Güzel Balkon' seçildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3'üncü En Güzel Bahçe, Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması'nın kazananları belli oldu.

Güncel 13 Haziran 2018 18:01
'En Güzel Balkon' seçildi
-A +A

Büyükşehir Belediyesi'nin Antalya'da yeşil dokuyu çoğaltmak, çevre bilincini ve sevgisini arttırmak, görsel kalitesi yüksek kentsel mekanlar oluşturmak, çevreyi güzelleştirmek, halkın çevre düzenlemesi ve kent peyzajına ilgisini teşvik ekmek amacıyla düzenlediği 'En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması'nın kazananları belli oldu. Antalya'nın en güzel bahçe ve balkonlarının seçildiği ödüllü yarışmaya 104 katılımcı başvurdu. En güzel balkon, konut bahçesi, apartman bahçesi, site bahçesi, iş yeri bahçesi ve hobi bahçesi olmak üzere toplam 6 kategoride düzenlenen yarışma için konusunda uzman jüri üyeleri, katılımcı evleri tek tek dolaşarak çiçek çeşitliliği, kullanılan saksı ve süs eşyaları, çevre düzeni, mizanpaj gibi kriterlere göre puanlama yaptı ve sonuçları belirledi.

ÖDÜL TÖRENİ 21 HAZİRAN'DA
En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması'nın ödül töreni 21 Haziran'da Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleştirilecek. Her bir kategoride birinciye 4 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye ise 1000 TL ödülün verileceği yarışmada toplam da 42 bin lira ödül dağıtılacak. dha
 
İLK ÜÇE GİRENLER
Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı ve Aksu ilçelerini kapsayan En Güzel Bahçe, Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması'nda kazanan isimler şöyle:
Apartman Bahçesi; Yasemin Soyseçkin, Bünyamin Safa Yazgan, Yusuf Demir, Site Bahçesi; Osman Ciğerim (Özpınarlar Casa Diva Sitesi), Mehmet Tongal( Gloria Loft Evleri, Sedat Özalp (Legno Park Sitesi), Konut Bahçesi, Barış Ergül, Erkan Yallıoğlu, Asiye Çayır Uçkan, İş Yeri Bahçesi; Muzaffer Koçak
Hüseyin Küçükcoşkun, Gülşen Doğan, En Güzel Balkon; Ayten Çakmak, Mehtap Özkavak, Dilek Sönmez, Hobi Bahçesi; Yasemin Karadeniz, Ferhat Arzuman ve Hasan Çetinkaya.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Alıntı Yazarlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...